OGROMNA ŠTETA: Srpkinje povele, pa poražene na startu OI u Tokiju!

24.07.2021

09:45

Srpske teniserke Aleksandra Krunić i Nina Stojanović su završile takmičenje u dublu na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Aleksandra Krunić

Od njih je u prvom kolu Olimpijskih igara bio bolji kineski tandem Ksu/Jang sa 4:6, 6:4, 18:16.

Nina i Aleksandra prave brejk u prvom gemu na startu meča i održavale su ga do samog kraja.

Vodile su i na startu drugog seta, kada su odmah napravile brejk, ali u četvrtom gemu kineske teniserke vraćaju brejk i preokreću na 3:2.

Pri rezultatu 5:4, Nina je servirala za ostanak u setu, ali su odigrale veoma loš gem i Kineskinje prave brejk i dolaze do izjednačenja.

Igralo se poen za poen u odlučujućem setu, imale su naše devojke nekoliko šansi za pobedu, propustile su čak tri meč lopte za pobedu, ali definitivno su Kineskinje imale jače živce i više sreće u ovom susretu.