DŽOKER SE ŠALI I U FINALU: Jokić asistencijama za Gordona izludeo Majami (VIDEO)

05.06.2023

03:22

Gosti nisu znali šta ih je snašlo.

Nikola Jokić protiv Majamija

Košarkaši Denver Nagetsa i Majami Hita sastali su se u Bol Areni u drugom meču finalne serije NBA plej-ofa, a na poluvremenu je domaći tim vodio rezultatom 57:51.

Najefikasniji u timu iz Kolorada je posle prve dve četvrtine bio Nikola Jokić sa 13 poena, a upisao je i četiri skoka i tri asistencije.

Iako je to manji broj asistencija u odnosu na ono na šta nas je Džoker navikao, dve od njih su bile prvoklasne, a u oba slučaja je egzekutor bio Eron Gordon.

Prvo je Gordonu bacio alej-up u trenutku kada je Denver imao rezultatski zaostatak, sredinom uvodne deonice.

Druga asistencija za Gordona je bila još lepša, a viđena je u poslednjem napadu Nagetsa u prvom poluvremenu, kada je Nikola maltene iz jednog kontakta spojio saigrača sa košem.

Tekstualni prenos meča Denver - Majami uživo možete pratiti na našem portalu.