PARTIZANU OLAKŠAN POSAO: Najbolji igrač Reala doživeo POVREDU!

25.04.2023

22:07

Pitanje je da li će se vraćati na teren do kraja meča.

Duel Lesora i Tavareša

Košarkaši Partizana gostuju u Madridu ekipi Reala u prvoj utakmici četvrtinalne serije elitnog takmičenja u Evropi, a taj duel možete pratiti u lajv blogu na portalu Republika.rs.

Crno-beli se odlično drže u španskoj prestonici, na poluvremenu su imali i prednost od četiri poena, 48:44, a na ruku beogradske ekipe ide i činjenica da je Valter Tavares, najbolji igrač Madriđana, doživeo povredu.

Tavares se u finišu prvog dela uhvatio za koleno posle jednog duela, nekoliko desetina sekundi pre poluvremena je i otišao u svlačionicu, ali je zatim krenuo u startnoj postavi drugi deo igre.

Valter Tavares na meču sa Partizanom u Areni

Ipak, zadržao se na terenu samo dva minuta, vidno se sporije kretao, pa je centar izašao i pitanje je da li ćemo ga gledati na terenu do kraja ovog meča.

Ukoliko je došlo do povrede, ovo bi bila dobra vest za crno-bele, pošto je jasno koliko Tavares znači Realu.