NE MOŽE TO TAKO! Oglasio se Saša Obradović: Evo šta je trener Monaka poručio posle poraza od Partizana

07.04.2023

23:28

Srpski stručnjak analizirao neuspeh svog tima u finišu regularnog dela evroligaške sezone.

Željko Obradović i Saša Obradović

Trener Monaka Saša Obradović izjavio je da uzrok poraza njegovih izabranika od Partizana u 33. kolu Evrolige (84:88) leži u "nekonzistentnosti" tokom 40 minuta igre u kneževini.

Moramo da budemo mnogo fokusiraniji, posebno u prvom poluvremenu. Način odbrane u trećoj deonici je putokaz za dalje. Napad ponekad dođe ili stane, ali neophodno je da shvatimo koliko je važno biti stabilan tokom cele utakmice - poručio je srpski stručnjak.

Podsetimo da su crno-beli slavljem u Monte Karlu overili vizu za top 8 fazu elitnog takmičenja, dok je Monako još ranije obezbedio prednost domaćeg terena uoči doigravanja.

Kormilar "parnog valjka" Željko Obradović bio je presrećan zbog ispunjenog cilja, a srpskog predstavnika je predvodio tandem Ledej/Avramović sa po 22 postignuta poena.