POTPUNO POBESNEO: Obradović JEDVA izustio neku reč posle UŽASA u Valensiji!

19.01.2023

23:37

Nije bio previše rečit.

Željko Obradović

Košarkaši Partizana odigrali su očajan meč, te su doživeli poraz na gostovanju Valensiji od 89:81.

Trener "crno-belih" Željko Obradović bio je vidno nezadovoljan po završetku utakmice. Jedva je izustio jednu rečenicu.

- Čestitam Valensiji. Igrali su agresivno, sjajno prvo poluvreme, mi smo pokušali da se vratimo u drugom poluvremenu. Imali smo dobre minute, ali to nije bilo dovoljno za pobedu - rekao je Obradović.

Partizan sada ima dva gostovanja u nizu, prvo Budućnosti u Podgorici, a potom i Crvenoj zvezdi u Evroligi.