TEODOSIĆ NASRNUO NA SUDIJU! Srbin obeležio kraj 10. kola Evrolige! (FOTO)

25.11.2022

22:40

Košarkaši Panatinaikosa uspeli su da savladaju Asvel rezultatom 77:58 u desetom kolu regularnog dela Evrolige.

Plejmejker Virtusa Miloš Teodosić

Domaći su odigrali neverovatno dobru drugu i treću deonicu, ukupan rezultat gledajući te dve četvrtine je bio 51:26, a gosti su samo uspeli u poslednjoj četvrtini da smanje zaostatak.

Bilo je i 29 poena viška za domaćina krajem treće četvrtine, do kraja čista rutina Radonjićevog tima.

Bejkon je briljirao sa 25 poena, Ponitka je jedini još bio dvocifren sa 10 poena. Kod gostiju Pons 11, Tajus 10, ostali slabi, među njima i De Kolo sa samo sedam poena.

Na drugoj strani Anadolu Efes je savladao Virtus u Bolonji sa 85:80, a srpski plej Miloš Teodosić je popio isključenje nakon što je nasrnuo na sudiju.