LJUT KAO RIS: Filipovski NEZADOVOLJAN posle ubedljive pobede Partizana!

29.12.2020

22:14

Košarkaši Partizana deklasirali su Veneciju u Italiji sa 79:59 u poslednjoj utakmici u nesvakidašnjoj 2020. godini.

Sašo Filipovski

Trener crno-belih Sašo Filipovski nije bio zadovoljan igrom svog tima, pre svega zbog očajne partije njegovih momaka u prvom i na startu drugog poluvremena.

- Nisam bio zadovoljan načinom na koji smo igrali prvo poluvreme, pre svega kada je agresivnost u odbrani u pitanju. Radimo naporno na treninzima i onda se ponašamo kao balerine. Ne mogu time da budem zadovoljan - započeoje Filipovski.

Ipak, crno-beli su na kraju stigli do ubedljive pobede.

- U drugom poluvremenu smo bili mnogo bolji na obe strane terena. Popravili smo agresivnost, lopta se kretala dobro u napadu. Takođe, nismo imali toliko izgubljenih lopti (12 u prvom, 1 u drugom). Mogu da budem zadovoljan prikazanim u drugih 20 minuta - dodao je Filipovski.