GORE NE MOŽE: Srbija STREPI zbog Tadića pred Mundijal!

06.11.2022

19:54

Nije mu ovo trebalo uoči Mundijala.

Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić

Dušan Tadić i njegov Ajaks doživeli su poraz u najvećem derbiju holandskog fudbala.

Amsterdamersi su na svom terenu izgubili od PSV Ajndhovena rezultatom 2:1. Klub iz Ajndhovena je ovim trijumfom pretekao Ajaks, i ima dva boda i meč više od velikog rivala.

Kapiten Srbije odigrao je ispodprosečan meč, te je bio i zamenjen u 81. minutu utakmice.

Gosti su poveli u 23. minutu pogotkom Luka de Jonga, a na 2:0 povisio je Erik Gutijerez u 50. minutu.

Ajaks je postigao utešni pogodak u 83. minutu, a strelac je bio Lorenco Luka koji je dva minuta ranije zamenio Dušana Tadića.

Ovo svakako nisu dobre vesti za selektora Dragana Stojkovića Piksija, pošto Dušan Tadić već mesecima igra u slaboj formi u dresu Kopljanika.

Nadamo se da će do početka Mundijala Tadić uspeti da povrati staru formu.