MITAR I SERGEJ BOLJI OD MESIJA I SUAREZA: Al Hilal POBEDIO Inter Majami! (VIDEO)

29.01.2024

20:20

Fenomenalna partija naših reprezentativaca.

Fudbaleri Al Hilala savladali su Inter Majami u prijateljskom meču odigranom u Rijadu rezultatom 4:3.

Aleksandar Mitrović postigao je vodeći  gol za Al Hilal na asistenciju Sergeja Milinković Savića.

Samo tri minuta kasnije Abdulah Al Hamdan je duplirao prednost tima iz Rijada.

Novajlija u dresu tima sa Floride Luis Suarez je u 34. minutu iskoristio glupost odbrane domaćina za 2:1, a Brazilac Mišel je u finišu prvog delam igre povisio na 3:1.

Proslavio je u stilu Kristijana Ronalda.

Inter Majami je u 54. minutu smanjio na 3:2 golom Mesija sa bele tačke, a Argentinac je već u sledećem napadu asistirao mladom Davidu Ruizu za izjednačenje.

Konačan rezultat postavio je Malkom u 89. minutu utakmice.

Ovaj duel  igrao se u sklopu turneje tima iz Sjedinjenih Američkih Država u Saudijskoj Arabiji.

Za goste iz Majamija, pored Lionela Mesija, nastupali su Đordi Alba, Luis Suarez i Serhio Buskets.  Tri dana kasnije Argentinac će sa svojom ekipom odigrati meč protiv Al Nasr za koji igra njegov najveći rival Kristijano Ronaldo.

Što se Al Hilala tiče, oni su lideri fudbalskog prvenstva Saudijske Arabije, a iako im je povređena prva zvezda tima Nejmar, igraju fantastično.

Aleksandar Mitrović je najbolji strelac tima, a srpski centarfor je pokzao da mu je prijala selidba iz Fulama u Arabiju jer pruža partije života.