POBEDA RAZIGRANOG PARTIZANA NA SUNČANOM KIPRU: Baždar i Severina "RAZBILI" Mladost!

20.01.2024

12:54

Biće ovo superligaški meč na sunčanom ostrvu.

Fudbaleri Partizana rutinski su savladali Mladost iz Lučana na prvoj pripremnoj utakmici na Kipru rezultatom 4:0 (3:0)

Izabranici Igora Duljaja odigrali su fantastičan meč, dominirali su u svakom segmentu igre i sasvim zasluženo ubedljivo savladali rivala iz Superlige Srbije.

Golove su postizali Zahid, Petrović i Baždar dva puta.

Partizan je igra brzo i jednostavno, bio je opasan iz kontre, a upravo iz dve brze transformacije uspeli su crno-beli da matiraju protivnika.

Mladost je u prvom poluvremenu imala priliku da umanji rezultat, pošto je posle jednog napada dosuđen jedanaesterac za Lučance, ali je Nemanja Stevanović odbranio udarac Pejovića sa bele tačke.

U nastavku su i Sivić i Duljaj izmešali karte, a drugi deo utakmice obeležio je prelep gol mladog Petrovića.

48. minut - Prelep pogodak mladog Minajla Petrvoića na asistenciju Alda Kalulua. Partizan igra fantastično.

POLUVREME

40. minut - Samed Baždar postiže svoj drugi gol na meču, ponovo na asistenciju Severine.

27. minut - Drugi pogodak za Partizan! Sevnula je kontra crno-belih, Severina je istrčao i sjajno uposlio Baždara koji je nakon asistencije postigao i gol.

5. minut - Gol za Partizan, Baždar je odložio loptu za Zahida koji je rutinski postigao pogodak.

Fudbaleri Partizana odmeriće snage u prvom pripremnom meču na Kipru protiv ekipe Mladosti iz Lučana.

Sastav Partizana

Prvih 11: Stevanović, Stojković, Antić, Marković, De Medina, Stjepanović, Natho, Zahid, Severina, Trifunović, Baždar.

Klupa: Krunić, Filipović, Živković, Šehović, Roganović, Saničanin, Šćekić, Mirčetić, Petrović, Kalulu, Jevremović, Jovanović.

Nakon napornih treninga i rada bez lopte, na red je došao prvi meč. Igor Duljaj se odlučio za jak sastav sa Nathom i Zahidom u startnoj postavi.

Izvesno je da će svi fudbaleri dobiti priliku da zaigraju i da se nametnu šefu stručnog štaba.