PANČEVCI ODOLELI NA ČAIRU! Radnički ISPUSTIO pobedu u 90+4. minutu!

21.12.2023

19:32

Bez pobednika na "Čairu".

Fudbaleri Radničkog i Železničara remizirali su večeras u Nišu 1:1 (0:0) u utakmici odloženog devetog kola Superlige Srbije.

Vođstvo domaćoj ekipi doneo je Sava Petrov u 54. minutu, dok je Marko Konatar klubu iz Pančeva obezbedio bod u 90+4. minutu.

Železničar je tako postigao makar gol i na devetoj od poslednjih deset prvenstvenih utakmica, a Radnički je jesen završio sa identičnim učinkom kao i prošle sezone – četiri pobede, pet remija i deset poraza, ali je to sada dovoljno za dve pozicije niži plasman i zimovanje u zoni direktnog ispadanja iz elitnog ranga.

Niški klub je trenutno na 15. mestu na tabeli SLS sa 17 osvojenih bodova, dok je Železničar na 14. poziciji sa jednim bodom više.

U prvom kolu prolećnog dela sezone niški Radnički će 10. februara gostovati kragujevačkom Radničkom, dok će fudbaleri Železničara ugostiti ekipu Novog Pazara.