GOLEADA U MENHENGLADBAHU! Veljkovićev Verder ODOLEO Borusiji! (VIDEO)

15.12.2023

23:28

Fudbaleri Borusije i Verdera remizirali su rezultatom 2:2. u okviru 15. kola Bundeslige.

Tim iz Bremena stigao je do vođstva pogotkom Rafaela Borea u 7. minutu, da bi u 14. minutu meč bio nakratko prekinut.

Borusija je, međutim, na isteku prvog poluvremena došla do izjednačenja, loptu u mrežu poslao je Rajc. Preokret je usledio na startu drugog dela, tačnije u 49. minutu, kada je isti igrač doneo prednost svojoj ekipi.

Mnogi su već tada mislili da će tri boda pripasti Borusiji, ali onda je jednu od prilika za "zelene" iskoristio Marvin Dukš i u 76. minutu pogodio za konačnih 2:2.

Srpski reprezentativac Miloš Veljković odigrao je ceo meč za goste i ostavio odličan utisak.

Posle ovog kola Borusija Menhengladbah zauzima 9. poziciju sa 17 bodova, dok je Verder na 12. mestu sa dva boda manje.