PLJUŠTALI GOLOVI U BUNDESLIGI! Domaćini bez MILOSTI, Lajpcig rutinski! (VIDEO)

02.12.2023

17:44

Odigrano je tri utakmice u standardnom terminu, dok je nevreme odložilo meč Bajerna i Union Berlina.

Fudbaleri Lajpciga su opravdali ulogu favorita i slavili protiv Hajdenhajma rezultatom 2:1.

Zvezdin rival iz Lige šampiona je rešio sve dileme do odlaska na poluvreme, pošto je vođstvo "bikovima" doneo Openda u 29. minutu, da bi 15 minuta kasnije i Pulsen bio precizan.

Neizvesnost je uneo Gimber, smanjivši rezultat na 2:1 u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali nije to bilo dovoljno. Domaćin je sačuvao prednost i upisao novu pobedu.

Borusija je u Menhengladbahu savladala Hofenhajm 2:1. Prednost domaćinu doneo je Plea golom iz penala u 58. minutu, ali je samo 120 sekundi posle toga Veghorst bio precizan i izjednačio na 1:1.

Konačan rezultat i pobedu Menhengladbahu doneo je Engumu, pogotkom u 80. minutu.