MANČESTER SE OSRAMOTIO: Bajern POKORIO Old traford i ostavio "đavole" NA DNU!

12.12.2023

23:09

Sezona za zaborav posrnulog velikana.

Fudbaler Bajerna savladali su Mančester junajted na Old trafordu rezultatom 1:0 u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona.

Koliko su nemoćni bili izabranici Erika ten Haga, govori podatak da su za čitav meč uputili JEDAN udarac u okvir gola Manuela Nojera i to u prvom poluvremenu.

Kao "razbijena banda" delovali su fudbaleri Junajteda, kao što deluju cele sezone.

Gol odluke postigao je Kingsli Koman u 70. minutu.

Fudbaleri Kopenhagena ostvarili su veliki uspeh pobedom nad ekipom Galatasaraja 1:0, a ovim trijumfom plasirali su se u nokaut fazu Lige šampiona.

Galatasaraj će u Ligu Evrope, dok Mančester junajted završava svoju blamažu u Evropi.

Real Madrid je u utakmici punoj preokreta savladao Union Berlin rezultatom 3:2, dok je u istoj grupi Napoli rutinski porazio Bragu 2:0.

Real i Napoli će u osminu finala, Braga u Ligu Evrope, dok Union Berlin svoj debi u najelitnijem evropskom takmičenju završava na poseldnjoj poziciji.

Benfika je savladala Salcburg u gostima 3:1 i uspela da se domogne Lige Evrope, dok su u nokaut fazu prošli Inter i Real Sosijedad koji su remizirali u Italiji.

Strahinja Pavlović odigrao je čitav meč u porazu Salcburga, dok je Petar Ratkov proveo 55 minuta na terenu.