SPORT NA TV: Evo GDE UŽIVO možete gledati meč Crvena zvezda- Mančester siti!

13.12.2023

06:45

Bogat sportski dan je pred nama.

Fudbaleri Crvene zvezde od 18.45 dočekuju Mančester siti u okviru 6. kola G grupe Lige šampiona.

Ovaj meč uživo možete pratiti na kanalima Arena sport premium 1, kao i na RTS1. Ukoliko niste u mogućnosti da budete pored TV prijemnika, na našem portalu Republika.rs možete ispratiti sva dešavanja iz minuta u minut na LIVE BLOGU.

Utakmica neće imati rezultatski značaj, jer je tim iz Engleske obezbedio prvo mesto u grupi, dok je Zvezda izgubila i matematičke šanse da prezimi u Evropi porazom u Bernu od Jang bojsa 2:0.

Duel sadašnjeg i bivšeg šampiona Evrope ipak ima veliku draž i nosi težinu, tako da će oči fudbalske Evrope biti uprte u Beograd.

Na programu su i ostali mečevi 6. kola Lige šampiona, a mnogi timovi će tražiti prolaz u narednu rundu.

Snage će u derbiju odmeriti Borusija Dortmund i PSŽ, a interesantan meč gledaćemo u Madridu gde će se sastati Atletiko Madrid i Lacio.