SRBOMRSCA STIGLA KARMA: Teška povreda čoveka koji je ZAVIO "orlove" U CRNO!

27.11.2023

14:38

Loše vesti za poznatog fudbalskog sudiju.

Feliks Brih

Feliks Brih je ime koje u Srbiji nije poznato po lepom. Svima nama prva asocijacija na njega jeste krađa koju je napravio na Svetskom prvenstvu u Rusiji 2018. godine na utakmici Srbija - Švajcarska. Brih tada nije dosudio očigledan penal za Srbiju u 84. minutu posle faula nad Aleksandrom Mitrovićem pri rezultatu 1:1.

Nije samo penal bio sporan na ovom meču, već i komletan kriterijum, kao i pretnja Nemanji Matiću na poluvremenu susreta.

Feliks Brih i Aleksandar Mitrović

FIFA je priznala grešku, nije sudio dalji tok šampionata, ali "slaba vajda".

- Razvoj situacije na Svetskom prvensvu je za mene i moj tim veliko razočarenje, ali život ide dalje. Vratićemo se - izjavio je tada Feliks Brih

Brih je poznat po "slučajnim previdima", a o kvalitetu njegovog suđenja dovoljno govori i to što nije bio licenciran za evropska takmičenja 2022. godine od strane nemačkog Saveza.

Brih i dalje sudi utakmice Bundeslige, a na meču Ajntraht-Štutgart doživeo je tešku povredu.

U 32. minutu meča pukli su mu prednji ukršteni ligamenti kolena, te ga sigurno očekuje duga pauza.

Želimo mu brz oporavak i da nikada više ne uzme pištaljku u ruke kada su u pitanju utakmice srpskih timova i reprezentacije.