PAZAR PROTUTNJAO KROZ KRAGUJEVAC: Bivši igrači Partizana RAZBILI Radnički!

26.11.2023

15:20

Novi Pazar želi u Evropu.

Adem Ljajić

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su u Kragujevcu ekipu ekipu Radničkog rezultatom 4:0 u meču 16. kola Superlige Srbije.

Dva gola za Novi Pazar postigao je Marko Obradović u 14. i 17. minut, a po jednom u listu strelaca upisali su se Sejduba Suma u 61. i Adem Ljajić u 82. minutu.

Novi Pazar se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli SLS sa 23 boda, dok je Radnički deveti sa 18.

Fudbaleri Novog Pazara

Fudbaleri Novog Pazara će u narednom kolu dočekati Javor, dok će Radnički gostovati Čukaričkom.

Kasnije danas igraće Radnički (Niš) - Čukarički (15) i Železničar - Napredak (18.30), dok će se u ponedeljak sastati Javor i Voždovac (16).

Spartak je u petak u Beogradu pobedio IMT 1:0, dok su u subotu odigrana tri meča 16. kola SLS, a postignuti su sledeći rezultati:

Radnik - Mladost 1:1, Vojvodina - Crvena zvezda 1:2 i Partizan - TSC 0:4.

Što se tiče utakmice na stadionu "Čika Dača", pobeda gostiju ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Razigrani su bili fudbaleri Novog Pazara, a posebno inspirisan bio je Adem Ljajić koji je pokazao da mu je dolazak ovog leta u rodni grad prijao i da itekako ima šta da pokaže na terenu.

Sjajnu partiju u snežnom Kragujevcu krunisao je Adem lepim golom u 82. minutu i postavio konačnih 4:0 za visoko četvrto mesto na tabeli. Ukoliko nastave plavo-beli ovako da igraju, Evropa za njih neće biti samo san.