BAHARU STIGLE LEPE VESTI! Trener Zvezde zadovoljno TRLJA ruke! (VIDEO)

18.11.2023

12:41

Napadač srpskog šampiona Žan Filip Kraso blistao je u pobedi Obale Slonovače nad Sejšelima od 9:0.

"Slonovi" su na taj način ostvarili jednu od najubedljivijih pobeda u istoriji ove afričke selekcije, a fudbaler Crvene zvezde je obeležio meč.

Naime, Kraso je postigao je gol i upisao asistenciju, te njegova forma može samo da raduje trenera Baraka Bahara pred nastavak sezone i važnu utakmicu petog kola Lige šampiona, protiv Jang Bojsa u Bernu.

Ušao je u 46. minutu napadač crveno-belih i realizovao je penal u 84. minutu, dok je u petom minutu sudijske nadoknade vremena asistirao za Karima Konatea.

Osim Krasoa, mrežu Sejšela pogađali su: Ibrahima Sangare, Simon Adingra, Seko Fofana, Karim Konate i Habib Traore u dva navrata.

U Grui F, uz Sejšele, rivali Obale Slonovače su Burundi, Gabon, Gambija i Kenija. Već posle prvog kola, Krasoova selekcija je zasela na čelo tabele, jer ima najubedljiviju gol-razliku.