VATROMET U BILBAU! San Mames video SEDAM golova i SPEKTAKULARNU pobedu Atletika! (VIDEO)

10.11.2023

23:40

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na "San Mamesu" ekipu Selte rezultatom 4:3, u meču 13. kola španske Primere.

Strelci za Bilbao bili su Ohian Sanset u 37, Gorka Guruzeta u četvrtom minutu nadoknade poluvremena i 52. i Aleks Berenguer u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Seltu postigli su Iago Aspas u 25, Žonatan Bamba u 42. i Jorgen Larsen u 66. minutu.

Atletik Bilbao je upisao petu pobedu u prvenstvu i sa 24 boda zauzima peto mesto na tabeli La lige. Ekipa iz Viga na 18. poziciji sa sedam poena.

U narednom kolu, Baskijci će gostovati Đironi, dok Selta ide na Mestalju, protiv Valensije.