VALENSIJA RUTINSKI DO BODOVA! Gaja i Duro doneli trijumf "slepim miševima" (VIDEO)

23.10.2023

23:52

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras kao domaćini Kadiz sa 2:0, u poslednjem meču 10. kola španske Primere.

Bila je to četvrta pobeda u sezoni za "slepe miševe", koji imaju isto toliko poraza uz dva remija.

Vođstvo Valensiji doneo je kapiten Hose Gaja u četvrtom minutu, da bi do odlaska na poluvreme mrežu gostiju zatresao i Ugo Duro u 25. minutu.

Samo tri minuta ranije, Kadiz je ostao brojčano slabiji, pošto je direktan crveni karton dobio Roberto Navaro.

Što se tiče tabele španske La lige, Valensija je na osmom mestu sa 14 bodova, dok Kadiz zauzima 16. poziciju s devet osvojenih poena.

U narednom kolu, "slepi miševi" će gostovati Atletik Bilbau, dok će Kadiz dočekati Sevilju.