BUGARI ŠOKIRALI TADIĆA I DRUŽINU! Fener doživeo prvi PORAZ!

10.11.2023

00:35

Fudbaleri Ludogoreca pobedili su večeras na svom terenu ekipu Fenerbahčea rezultatom 2:0 u meču četvrtog kola grupe H Lige konferencija.

Bio je to prvi neuspeh za tim iz Istanbula, a golove za domaći tim postigli su Jaku Piotrovski 18. i Ruan Seko u drugom minutu nadoknade vremena.

Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić bio je u startnoj postavi Fenerbahčea, a zamenjen je u 74. minutu. Nordsjeland i Spartak iz Trnave odigrali su ranije danas bez pobednika - 1:1.

Tabela: Fenerbahče 9, Nordsjeland 7, Ludogorec 6, Spartak 1.

Premijerligaš Aston Vila je na svom terenu pobedila AZ Alkmar rezultatom 2:1, u meču četvrtog kola grupe E.

Gosti su poveli u 52. minutu golom Vangelisa Pavlidisa, a pobedu ekipi iz Birmingema doneli su Dijego Karlos u 61. i Oli Votkins u 81. minutu.

Legija je ranije danas na svom terenu pobedila Zrinjski 2:0.

Tabela: Legija 9, Aston Vila 9, AZ Alkmar 3, Zrinjski 3.

Olimpija je u Ljubljani pobedila Klaksvik 2:0 u četvrtom kolu grupe A najmlađeg UEFA takmičenja, dok su Slovan i Lil odigrali u Bratislavi bez pobednika, 1:1.

Tabela: Lil 8, Slovan 7, Klaksvik 4, Olimpija 3.

Gent je u gostima savladalo Breidablik 3:2 u četvrtom kolu grupe B, dok je Makabi iz Tel Aviva u gostima pobedio Zorju 3:1.

Tabela: Gent 10, Makabi Tel Aviv 6, Zorja 4, Breidablik bez bodova.

Klub Briž je pobedio Lugano rezultatom 2:0 u grupi D. Ranije večeras ekipa Bodo/Glimta je u gostima bila bolja od Bešiktaša 2:1.

Tabela: Klub Briž 10, Bodo/Glimt 7, Lugano 4, Bešiktaš 1.