KAKVA MAJSTORIJA RONALDA! Kristijano opet POGODIO za Al Nasr! Evrogol Portugalca! (VIDEO)

18:43

Prethodno je Taliska doneo izjednačenje domaćinu.

Ronaldo

Kapiten portugalske reprezentacije i, po mnogima, jedan od najboljih fudbalera svih vremena Kristijano Ronaldo, nastavlja da blista u dresu Al Nasra.

Njegov tim ugostio je Damak u 10. kolu elitnog ranga Saudijske Arabije, a pogotkom Džordžsa Nkudua gostujući sastav uspeo je da u nadoknadi vremena prvog poluvremena dođe do prednosti.

Blickrigom, u razmaku od samo pet minuta, Al Nasr je stigao do potpunog preokreta, u režiji lidera tima.

Najpre je Anderson Taliska doneo izjednačenje domaćinu, da bi posle gola Brazilca usledila magija Ronalda.

Portugalac je po ko zna koji put potvrdio klasu, dok reakcija komentatora dovoljno govori o kakvoj se majstoriji Kristijana radi.

U video prilogu pogledajte gol za preokret Al Nasera protiv Damaka, kojim su poveli rezultatom 2:1.

Taj rezultat ostao je na snazi do kraja meča, pa su Ronaldo i drugovi upisali novi trijumf i stigli do 22 boda. Sada imaju jedan manje od drugoplasiranog Al Tavona, odnosno četiri koraka zaostaju za liderom Al Hilalom, pošto ekipa srpskih reprezentativac Sergeja Milinković-Savića i Aleksandra Mitrovića ima na kontu 26 poena.