REMI U NIŠU: Radnički ostao bez pobede u 95. minutu!

06.10.2023

20:27

Gosti iz Kruševca do boda došli u poslednjim trenucima.

Fudbaleri niškog Radničkog i Napretka odigrali su nerešeno 1:1 u meču 11. kola Superlige Srbije.

Domaćin je u Nišu poveo golom Miljana Škrbića u 27. minutu, posle dodavanja Sava Petrova. Rezervista gostiju Slobodan Stanojlović je golom u 90+5. minutu doneo veoma važan bog Napretku.

Obe ekipe sad imaju po osam bodova, ali Radnički iz 10, a Napredak iz devet utakmica. Na tebeli je Radnički na 13, a Napredak na 14. mestu. U narednom kolu Nišlije će u goste lučanskoj Mladosti, dok će Napredak biti domaćin kragujevačkom Radničkom.