IMT PONOVO IZGUBIO DOBIJENO: Tragedija "traktordžija"!

06.10.2023

19:16

Fudbaleri IMT-a i Radnika odigrali su 1:1 na krovu tržnog centra Voždovca u okviru 11. kola Mozazrt Bet Superlige Srbije.

Fudbaleri IMT-a

Najznačajniji momenat meča desio se u sedmom minutu nadoknade vremena kada su igrači domaćeg tima, u istoj akciji, dva puta pogodili prečku.

Golman Radnika je uspeo da odbrani prvi udarac, "ušao je u šut" igraču IMT-a, lopta je odskočila, pala na prečku odakle se odbila pravo Lukoviću na glavu. Usledio je šok - Luković je sa samo metar pogodio prečku.

FK IMT

IMT je vodio od 24. minuta golom Glišića na asistenciju Zarije Lambulića i tim rezultatom je i završeno prvo poluvreme.

Jedan od ključnih trenutaka desio se u 72. minutu utakmice. Dosuđen je penal za IMT, a nakon intervencije iz VAR sobe, isti je poništen.

Ovo su iskoristili igrači iz Surdulice i u 81. minutu stigli do izjednačenja i vrednog boda.

Strelac za radnik bio je Bajić.

IMT se nalazi na devetoj poziciji šampionata sa 11 osvojenih bodova, dok je Radnik na poziciji13 sa dva poena manje.