BILI SMO U ŠOKU KADA SMO POVELI: Stefan Mitrović nije mogao da veruje šta se dešava (VIDEO)

20.09.2023

00:17

Ipak, radost nije dugo trajala među igračima Crvene zvezde.

Stefan Mitrović protiv Mančester sitija

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da naprave senzaciju i da savladaju Mančester siti u prvom kolu Lige šampiona, iako su vodili na poluvremenu. Na kraju, "građani" su slavili sa 3:1.

Posle meča je svoje utiske izneo Stefan Mitrović.

Očekivali smo da će Mančester siti biti ovakav kakav je i bio. Borili smo se, dali smo sve od sebe. U prvom poluvremenu smo imali nadu da možemo da izdržimo, ali mnogo mi je krivo što smo primili gol u prvom minutu drugog poluvremena. Posle smo pali, a oni su se digli. Bilo je mnogo teško. Znamo da su najjača ekipa na svetu, ali smo videli da možemo i neke pozitivne stvari ćemo izvući kada se vratimo u Beograd - rekao je reprezentativac Srbije.

Potom je otkrio šta mu je prolazilo kroz glavu dok se čekala odluka iz VAR sobe, kod vodećeg gola Zvezde.

Ja sam odmah mislio da je gol, jer sam video da je Bukari bio iza igrača. Naježili smo se dok smo čekali taj VAR. Imali smo sreće da je gol priznat i bili smo u šoku kada smo poveli. Da vodiš protiv Sitija na Etihadu, stvarno neverovatno.

Nastavio je u dahu.

- Verovali smo da možemo da ostvarimo neki rezultat. Nisam mislio da će biti ovako, ali nije bilo loše svakako.

Upitan je na kraju za meč u kom je Lajpcig pobedio Jang Bojs u gostima.

Video sam da je bilo 3:1. Nije to loše za nas, znamo da je Lajpcig bio favorit. Sledeća utakmica protiv Jang Bojsa kod kuće mora da se dobije, to je utakmica sezone za nas - podvukao je Mitrović.