OVAKO JE PARTIZAN SLOMIO RADNIK: Pogledajte penale za crno-bele u 81. i 98. minutu (VIDEO)

17.09.2023

22:18

"Parni valjak" sa bele tačke došao do tri boda.

Fudbaleri Partizana

Fudbaleri Partizana nastavili su pobednički niz u Superligi Srbije, pošto su na svom terenu posle velikog preokreta savladali Radnik iz Surdulice.

Surduličani su na poluvremenu imali dva gola prednosti, ali je na kraju meč završen pobedom crno-belih od 3:2.

Preokret "parnog valjka" je započeo Gajas Zahid, koji je u 61. minutu prepolovio zaostatak svog tima.

Taj gol je domaćim igračima dao vetar u leđa, a do pobede su stigli zahvaljujući penalima u samoj završnici.

Prvi penal je realizovao Mateus Saldanja u 81. minutu, nakon što je baš on bio oboren u kaznenom prostoru.

Gol za pobedu je sa bele tačke postigao Bibars Natho, koji je u osmom minutu sudijske nadoknade iskoristio jedanaesterac, koji je takođe izborio Saldanja.