MILAN PONIŽEN U DERBIJU DELA MADONINA: Ubedljiva pobeda Intera na San Siru (VIDEO)

19:45

Bez drame u prestonici mode.

Fudbaleri Intera slave gol protiv Milana

Fudbaleri Intera savladali su Milan rezultatom 5:1 u derbiju Dela Madonina.

Milanski derbi igran je u okviru četvrtog kola Serije A, a nominalni domaćin bili su "neroazuri".

Inter je sjajno započeo utakmicu, pošto je poveo već u petom minutu, preko Henrika Mkitarjana.

Na poluvreme je vicešampion Evrope otišao sa dva gola prednosti, pošto je Markus Tiram u 38. minutu povisio na 2:0.

Nadu "rosonerima" vratio je Rafael Leao, pogotkom u 57. minutu.

Interu je dva gola prednosti vratio Mkitarjan u 69. minutu, svojim drugim pogotkom na meču, a pogodak za 4:1 je u 79. iz penala postavio Hakan Čalhanoglu.

Igrao se treći minut nadoknade kada je Davide Fratezi postavio konačan rezultat.

Milanski rivali su u ovaj meč ušli kao jedini timovi sa maksimalnim učinkom u Kalču, a posle derbija takav status ima samo Inter.