ZVEZDO, PAZI SE: Siti je strašna mašinerija, koja nikad ne odustaje!

16.09.2023

17:56

"Građani" slavili posle preokreta u Londonu.

Fudbaleri Mančester sitija

Fudbaleri Mančester sitija u sjajnom raspoloženju dočekuju prvi meč grupne faze Lige šampiona, protiv Crvene zvezde, pošto su u petom kolu Premijer lige osvojili tri boda na gostovanju Vest Hemu.

Meč u Londonu završen je pobedom gostiju od 3:1.

"Čekićari" su poveli u 36. minutu, kada je Džejms Vord-Praus zatresao mrežu gostiju, ali je izjednačenje "građanima" u uvodnim sekundama drugog poluvremena doneo Žeremi Doku.

Preokret gostima iz Mančestera doneo je Bernardo Silva pogotkom u 76. minutu, a u 86. je tačku na meč stavio Erling Haland.

Podsetimo, Siti će u utorak dočekati Crvenu zvezdu u prvom kolu Lige šampiona.

U Premijer ligi su u istom terminu odigrane još četiri utakmice.

Mančester junajted je kod kuće poražen od Brajtona sa 3:1, dok je Totenhem zahvaljujući preokretu u sudijskoj nadoknadi na svom terenu pobedio Šefild junajted rezultatom 2:1.

Kao domaćin je pobedu izvukla Aston Vila, koja je gubila od Kristal Palasa do 88. minuta, a onda je slavila sa 3:1. Na svom stadionu pobedu je ostvario i Fulam, koji je minimalnim rezultatom nadigrao Luton.