PARTIZAN SLAVIO U PRIJATELJSKOM MEČU! Crno-beli završili posao do poluvremena!

10.09.2023

18:58

Fudbaleri Partizana pobedili su podgoričku Budućnost rezultatom 2:1.

Iskoristili su crno-beli reprezentativnu pauzu i odmerili snagu sa Podgoričanima na svom "SRC Partizan-Teleoptik".

Sve je bilo rešeno do prvog poluvremena, kada su i postignuta sva tri gola u ovom meču.

Andrija Pavlović i Bibars Natho iz penala su već posle 13 minuta doneli vođstvo Duljajevom timu od 2:0, da bi nekadašnji napadač "parnog valjka" Petar Grbić u 43. postavio konačan ishod, upisavši se kod Budućnosti.

Bibars Natho

Trener Partizana Igor Duljaj je na teren poslao sledeći tim: Stevanović, Filipović, Šehović, Belić, Saničanin, Stjepanović, Severina, Pantić, Pavlović, Natho, Petković. U nastavku utakmice, igrali su: Stevanović, Živković, Antić, Stjepanović, Marković, Šehović, Jevremović, Zahid, Baždar, Terzić, Menig.

Klub iz Humske će za sedam dana u sedmom kolu Superlige dočekati Radnik iz Surdulice.