JOVIĆ DEFINITIVNO PRECRTAN: Vlahović dva puta tresao mrežu, Krstović debitovao na najbolji mogući način (VIDEO)

27.08.2023

20:27

Zanimljive utakmice na Apeninima.

Dušan Vlahović i Luka Jović

Fudbaleri Juventusa i Bolonje odigrali su nerešenu utakmicu (1:1), u okviru drugog kola Serije A.

Bolonja je povela u 24. minutu preko Luisa Fergusona, što je ujedno bio i jedini gol u prvom poluvremenu.

Dušan Vlahović je u 52. minutu zatresao mrežu gostiju, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Međutim, Vlahović je precizan bio i u 80. minutu, kada je poravnao rezultat i na taj način doneo bod "staroj dami".

Vlahović je odigrao ceo meč za "bjankonere", a Filip Kostić ga je presedeo na klupi za rezerve.

U istom terminu su se sastali Fiorentina i Leće, a njihov duel završen je rezultatom 2:2.

Na toj utakmici je postalo jasno da je Luka Jović precrtan u Firenci, pošto ga nije bilo u protokolu. Za razliku od njega, starter u redovima "viole" bio je Nikola Milenković.

Luka Jović

Fiorentina je povela u trećem minutu preko Nikolasa Gonzaleza, a Alfred Dankan je u 25. duplirao prednost domaćeg tima.

Nadu gostima vratio je Hamza Rafia u 49. minutu, a potom je na najbolji mogući način u dresu novog kluba debitovao Nikola Krstović.

Bivši napadač Crvene zvezde ušao je u igru u 72. minutu, a već u 76. je doneo izjednačenje Lećeu, kojim su gosti stigli do boda.