GOLEADA U LUČANIMA: Mladost i Vojvodina oduševili publiku!

26.08.2023

23:21

Zanimljiva utakmica odigrana je na SRC MR "Radoš Milovanović".

FK Vojvodina

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Vojvodine odigrali su meč bez pobednika rezultatom 2:2 (2:2), u utakmici petog kola Superlige Srbije.

Sva četiri gola u Lučanima viđena su u prvom poluvremenu.

Donimani Jakuba Silu je u sedmom minutu načeo mrežu gostiju, ali su Novosađani do izjednačenja došli samo tri minuta kasnije, kada je Marko Tomić postigao autogol.

Andrija Radulović je u 37. minutu doneo preokret "lalama", ali je Silu u 42. svojim drugim golom na meču postavio konačan rezultat.

A post shared by FK Vojvodina (@fk_vojvodina)

Nakon pet kola Superlige, Mladost ima osam osvojenih bodova, dok je Vojvodina sakupila pet poena.

U narednom kolu fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu Spartaka iz Subotice, dok će Vojvodina u Novom Sadu ugostiti fudbalere kragujevačkog Radničkog.