ROSO-NERI PROTUNJALI KROZ BOLONJU: Milanu deset minuta dovoljno za pobedu! (VIDEO)

21.08.2023

23:15

Sjajno izdanje izabranika Stefana Piolija na otvaranju prvenstva.

Fudbaleri Milana slave pogodak

Fudbaleri Milana savladali su na gostovanju ekipu Bolonje sa 2:0 (0:0) u poslednjem meču prvog kola Serija A.

Golove su za ekipu Stefana Piolija postizali Olivije Žiru u 11. minutu, da bi deset minuta kasnije Kristijan Pulišić pogodio za Milan i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Imala je i Bolonja svoje šanse, pogotovo u prvom poluvremenu, ali ih nije iskoristila, što je polufinalista Lige šampiona iz prošle sezone iskoristio i stigao do nedostižne prednosti za svega deset minuta.

U nastavku su gosti uspeli da smanje ritam utakmice, i da stignu do vrlo bitna tri boda na otvaranju sezone.

U narednom kolu će Milan dočekati Torino, dok će Bolonja gostovati ekipi Juventusa.