ŠAMPION KRENUO SILOVITO: Osimen NASTAVLJA gde je STAO!

19.08.2023

21:03

Napolitanci žele da odbrane titulu.

Fudbaleri Napolija trijumfalno su započeli novu sezonu u Seriji A, u kojoj brane "Skudeto" osvojen prvi put posle tri decenije, a savladali su Frozinone rezultatom  3:1.

Nije dobro počelo po Napoli jer je Frozinone poveo golom iz penala u 7. minutu.

Ipak, do poluvremena je Napoli već sve preokrenuo. Najpre u 24. minutu mrežu je pogodio Mateo Politano, a onda je na scenu stupio prvi strelac Viktor Osimen.

Po desnoj strani je probio Di Lorenco, a Nigerijac je tu asistenciju iskoristio da zakuca loptu pod prečku gola Frozinonea.

Isti igrači izveli su kombinaciju i u 76. minutu, kada je Osimen postavio konačan rezultat.

Di Lorenco ga je sjajno poslužio, napadač je izbegao ofsajd i rutinski rešio situaciju jedan na jedan sa golmanom.

Napoli je na najbolji mogući način krenuo u odbranu titule.