NEDOSTAJE NAM TO: Posle eliminacije Sabaha, Marković otkrio šta to ipak FALI Partizanu!

18.08.2023

00:41

Kapiten crno-belih bez dlake na jeziku nakon velike pobede.

Svetozar Marković

Fudbaleri Partizana napravili su veliki uspeh, pošto su uspeli da nadoknade minus od dva gola i da u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija eliminišu Sabah.

Crno-beli su Azerbejdžance savladali 2:0 posle 90, a zatim i 120 minuta, pa su prolaz pronašli kroz penal lutriju.

Jedan od najboljih igrača "parnog valjka" tokom dva sata fudbala u Humskoj bio je kapiten ekipe Svetozar Marković, koji je posle meča izneo svoje prve impresije.

- Fenomalni su utisci, svi koji su gledali imaju takav osećaj i igrali smo veoma dobro, možda prvih 15 minuta nismo dok nismo ušli lepo u utakmicu i onda potom bili dominantan tim na terenu i zasluženo smo pobedili - rekao je mladi štoper.

Svetozar Marković i Nemanja Nikolić slave sa herojem pobede, Aleksandrom Jovanovićem

Objasnio je potom kako je bilo gledati poslednji penal.

Nije bilo lako, navijali smo da Aca odbrani penal i on je to uradio pa su morali ponovo da šutiraju. Nemamo mnogo vremena da slavimo, okrećemo se drugim utakmicama. Kao što sam već rekao, sjajna atmosfera, nedostaje nam južna tribina, ali su na istoku i zapadu fantastično navijali - požalio se on.

Poslednja prepreka Partizanu, da se treću godinu zaredom dokopa grupne faze Lige konferencija, biće danski Nordsjeland.

Mislim da nam je najvažnija utakmica u nedelju, a onda tek Danci jer neće biti lako sledećeg četvrtka pošto tek posle nedelje možemo da se okrenemo Nordsjelandu. Baš smo 2018. godine igrali sa njima - poručio je Marković.