TSC SE OPROSTIO OD LIGE ŠAMPIONA: Braga se IŽIVLJAVALA 20 minuta, pa rutinski privela meč kraju!

15.08.2023

21:50

U Bačkoj Topoli će se ipak igrati Liga Evrope.

TSC - Braga

Fudbaleri TSC-a nisu uspeli da naprave čudo i da u revanš meču trećeg kola kvalifikacije za Ligu šampiona naprave preokret protiv Brage, koja je prošle nedelje na svom terenu slavila sa 3:0.

Naprotiv, izabranici Žarka Lazetića su na TSC Areni doživeli još jedan ubedljiv poraz, pošto su Portugalci pobedili rezultatom 4:1.

Utakmica u Bačkoj Topoli rešena je u prvih 20 minuta, pošto je golman domaće ekipe već u tom periodu četiri puta morao da vadi loptu iz mreže.

Portugalci su poveli već u osmom minutu, a strelac je bio Pici.

U kom smeru ide meč, postalo je jasno veoma brzo, pošto se mreža TSC-a tresla ponovo u 12, pa opet u 15. minutu. Tada su golove postigli Bruma, pa Alvaro Đalo.

Gosti se ni tu nisu zaustavili, pa su već u 20. minutu poveli sa 4:0, kada je lep pogodak postigao Al Musrati.

Prvenac TSC-a u kvalifikacijama za Ligu šampiona postigao je Marko Rakonjac u 40. minutu utakmice.

Bivši napadač Crvene zvezde je tim pogotkom postavio i konačan rezultat meča, pošto u drugom poluvremenu nije bilo golova.

Eliminacijom u kvalifikacijama za Ligu šampiona, postalo je jasno da će TSC na jesen igrati grupnu fazu Lige Evrope.