BLEDI PARTIZAN SLAVIO UBEDLJIVO: Andrija Pavlović srušio slabašnu Dravu!

10.07.2023

19:24 >> 19:32

Iskusni napadač postigao dva pogotka u trijumfu crno-belih.

Fudbaleri Partizana savladali su Dravu iz Ptuja u trećoj utakmici na pripremama u Sloveniji 3:0 (0:0).

Mučili su se crno-beli sa slovenačkim trećeligašem, pogotovo u prvom poluvremenu. Međutim, ulazak Andrija Pavlović doneo je potpuni preokret u igri kluba iz Humske.

Ekipa Igora Dulja je do vođstva došla zahvaljujući saradnji dvojice rezervista. Mladi Bogdan Mirčetić poslao je loptu sa boka za Andriju Pavlovića, a iskusni napadač prve minute na pripremama u Sloveniji iskoristio da dođe do gola. I to ne jednog, već dva. Nekadašnji reprezentativac Srbije pogađao je u 63. i 89. minutu. Konačan rezultat postavio je Siniša Saničanin u trećem minutu sudijske nadoknade.

Crno-beli će u Sloveniji ostati do 15. jula, a dan ranije će protiv Šturma odigrati i poslednji pripemni meč pred povratak u Beograd, gde će takođe biti zakazane dve kontrolne utakmice pred početak Superlige koja startuje 29. jula.