"LUDNICA" NA ČAIRU: Radnički PROSLAVIO opstanak u Superligi, pesma se ORI jugom Srbije! (VIDEO)

04.06.2023

22:49 >> 22:53

Fenomenalna atmosfera u svlačionici niškog kluba nakon trijumfa nad Inđijom.

Fudbaleri Radničkog iz Niša izborili su opstanak u Superligi Srbije pošto su večeras na svom terenu pobedili Inđiju rezultatom 3:0 u revanš meču za popunu najelitnijeg srpskog klupskog takmičenja. Podsetimo, gosti su na jug naše države doneli prednost od 3:1, ali to nije bilo dovoljno za konačan trijumf.

Golove za Radnički postigli su Miljan Škrbić u 24, Nemanja Belaković u 47. i Saša Marjanović u 62. minutu iz penala.

Radnički i Inđija su večerašnji meč završili sa po 10 igrača. U 43. minutu isključen je fudbaler gostiju Milan Janjić, dok je igrač Radničkog Škrbić zaradio crveni karton u 50. minutu. Crveni karton dobio je i trener Radničkog Vladimir Đorđević u 98. minutu. Utakmica je trajala 101. minut.

Nakon poslednjeg sudijskog zvižduka usledilo je veliko slavlje u svlačionici domaćina. Čair je "goreo", uostalom, pogledajte i sami: