DRAMATIČAN TRIJUMF "KRALJEVSKOG KLUBA"! Rodrigo prekratio Realove MUKE sa Rajo Valjekanom! (VIDEO)

24.05.2023

21:44

Večeras se igraju utakmice 36. runde prvenstva Španije, trijumf Madriđana u finišu.

Fudbaleri Reala slave gol protiv Rajo Valjekana

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su tesnu pobedu nad Rajo Valjekanom u 36. kolu španske Primere rezultatom 2:1 (1:0), pred gotovo 46 hiljada gledalaca na "Santijago Brenabeu".

"Kraljevski klub" je poveo u 31. minutu preko Benzeme, ali je meč rešen u burnoj završnici. De Tomas je u 84. minutu doneo izjednačenje Raju, a onda je pobedonosni gol dao Rodrigo, u samoj završnici utakmice.

Madriđani su odavno ostali bez šansi da odbrane pehar u La Ligi, a trenutno se bore sa gradskim rivalom Atletikom za mesto broj dva, dok je klub sa "Valjekasa" u sredini tabele.

Elče i Sevilja su remizirali sa 1:1 (Dmitrović branio ceo meč, Gudelj ušao u igru u 55. minutu), dok je Viljareal na svom stadionu lagano nadigrao Kadiz - 2:0.

U sredu uveče na programu su još dva duela. Betis dočekuje Hetafe, dok "jorgandžije" gostuju Espanjolu (22 časa).