MITROGOL NE STAJE! Veliki Aleksandar SPAŠAVA Fulam! Srbin dao 13. gol u SEZONI! (VIDEO)

20.05.2023

17:03

Fudbaleri Fulama igraju protiv Kristal Palasa utakmicu pretposlednjeg 37. kola Premijer lige.

Aleksandar Mitrović slavi gol protiv Sautemptona

Nema stajanja za Aleksandra Mitrovića! Srpski napadač koji se nedavno protiv Sautemptona vratio u tim, posle višemesečne pauze, još tada je zatresao mrežu i poslao "svece" u Čempionšip, a danas je ponovo zatresao mrežu!

Doduše, ne iz igre kao tada, ali je pogodak Mitrogola u poslednjim sekundama prvog poluvremena sa "bele tačke", doneo izjednačenje igračima Fulama u 45. minutu - 1:1!

Samo 11 minuta ranije, Kristal Palas je u londonskom derbiju poveo golom Edvarda, kome je prethodno asistirao Eze.

Inače, bio je ovo 13. gol za rekordera reprezentatiacije Srbije, kojim je nastavio fantastičan niz i pokazao da duga pauza nije ostavila traga na njemu.

Samo dva kola pre kraja sezone u Premijer ligi, "kotidžeri" zauzimaju deseto mesto, sa 52 boda i nalaze se u mirnoj  luci, dok je Palas poziciju ispod sa 46 poena.