LIGA ŠAMPIONA NADOHVAT RUKE: Inter dominirao, pa jedva izvukao živu glavu (VIDEO)

Neroazuri na San Siru ostvarili novi trijumf.

Fudbaleri Intera

Fudbaleri Intera upisali su veoma važnu pobedu u utakmici 35. kola Serije A.

Oni su na svom terenu pobedili Sasuolo rezultatom 4:2 (1:0).

Neroazuri su poveli u 41. minutu preko Romelua Lukakua, što je bio jedini gol u prvom poluvremenu.

Ruan Tresoldi je u 55. minutu postigao autogol, a već u 58. je Lautaro Martinez povisio na 3:0. Tada se činilo da će Inter ovaj meč lagano rešiti u svoju korist.

Međutim, Mateus Enrike je u 63. minutu dao prvi gol za goste, a na 3:2 je u 77. smanjio Davide Fratezi.

Tada su izabranici Simonea Inzagija počeli grčevito da se brane kako bi sačuvali već viđenu pobedu, a u 89. minutu je sevnula kontra koju je Lukaku krunisao pogotkom, pa je na taj način rešeno pitanje pobednika.

Ovim trijumfom se Inter odvojio od ekipa koje su van četiri prvoplasirane i ima veliku šansu da i naredne sezone zaigra Ligu šampiona.