BOLAN UDARAC ZA LALATA: Zvedina velika želja ŠOKIRALA srpskog trenera!

07.05.2023

18:10

Nastavlja se grčevita borba za opstanak.

Fudbaleri novosadske Mladosti i subotičkog Spartaka remizirali su 1:1 u 4. kolu plej-auta Superlige Srbije.

Posle mršavog prvog poluvremena, u nastavku je bilo mnogo uzbuđenja. Nije Mladost GAT imala šta da izgubi, a pogodio je i Lalatović sa izmenama. Isplatio mu se ulazak Jovana Mituljikića na teren, igrač Crvene zvezde na pozajmici u Novom Sadu sjajno je ubacio loptu, a Nemanja Milić je glavom zatresao mrežu Subotičana - 1:0.

Ipak, nije se tim koji sa klupe predvodi Milan Milanović predavao, a izjednačio je u 84. minutu, Todoroski je iz slobodnog udarca proigrao Edmunda Ada, a bivši igrač Šerifa je preciznim udarcem savladao Kneževića.

U 88. minutu Šimura je oborio Dal Bela u kontranapadu, a sudija Minaković je pokazao na belu tačku, uz to Japancu je pokazao žuti karton. Ipak, posle provere iz VAR sobe, ustanovljeno je da je start počeo van kaznenog prostora, pa je odluka preinačena, Mladost je dobila slobodan udarac, a Šimura kao poslednji igrač odbrane crveni karton.

Na kraju remi koji više odgovara gostima. Naime, Spartak je trenutno treći sa 32 boda, dok je Mladost na začelju sa 28.