BAJERN VIŠE NE ISPUŠTA PRVO MESTO: Reprezentativac Srbije asistirao za EVROGOL (VIDEO)

06.05.2023

20:38

Bavarci grabe ka odbrani titule prvaka Nemačke.

Fudbaleri Bajerna

Fudbaleri Bajerna odlučili su da prestanu da poklanjaju Borusiji Dortmund šansu da osvoji titulu prvaka Nemačke, pa su u 31. kolu Bundeslige u gostima pobedili Verder.

Utakmica u Bremenu završena je trijumfom Bavaraca od 2:1, a svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

Vodeći gol za Bajern dao je Serž Gnabri u 62. minutu, a u 73. je Liroj Sane duplirao prednost gostiju.

Utešni pogodak za Verder postigao je Niklas Šmit tri minuta pre kraja meča, a asistent je bio reprezentativac Srbije Miloš Veljković.

Posle ove pobede, Bajern se odlepio od Borusije na četiri boda viška, s tim što "milioneri" tek treba da odigraju svoj meč 31. kola.