DRAMA ZA OPSTANAK SE NASTAVLJA: Radulović u nadoknadi srušio Napredak, Mladost slavila u Nišu!

30.04.2023

21:09

Biće uzbudljivo do poslednjeg meča plej-auta.

Andrija Radulović

Fudbaleri Radnika pobedili su večeras u Kruševcu ekipu Napretka rezultatom 1:0 u meču 33. kola Superlige Srbije.

Jedini gol za goste iz Surdulice postigao je Andrija Radulović u 91. minutu.

Napredak se nalazi na desetom mestu na tabeli plej-auta SLS sa 37 bodova, dok je Radnik 11. sa 30.

U prvom meču današnjeg programa fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su u Nišu ekipu Radničkog rezultatom 2:1 (0:0).

Golove za Mladost postigli su Aleksandar Varjačić u 57. i Ivan Milošević iz penala u 86. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Petar Mićin u 68. minutu.

Mladost je 12. na tabeli plej-auta SLS sa 29 bodova, dok je Radnički 13. sa takođe 29. Lučanci će u narednom kolu na svom terenu dočekati Radnik, dok će Radnički gostovati Napretku.