GENTOV POGODAK NALJUTIO VEST HEM: Englezi PREGAZILI Belgijance i obezbedili polufinale! (VIDEO)

20.04.2023

23:23

Dominacija "čekićara" nakon 1:1 na Gelamko areni.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Gent rezultatom 4:1 u revanš meču četvrtfinala Lige konferencija i tako obezbedio plasman u polufinale.

Ipak, sve je počelo loše po Vest Hem, kada je Ugo Kujpers pogodio njihovu mrežu u 26. minutu i tada je Gent imao vođstvo od 1:0 i posle 1:1 u prvom meču rodile su se nade da mogu do polufinala.

Antonio se postarao da Vest Hem na poluvremenu nema zaostatak, pošto je izjednačujućih 1:1 postavio u 37. minutu i sa tim rezultatom otišlo se u svlačionice.

Po povratku sa odmora, "čekićari" su prosto razbili belgijski tim.

U 58. minutu, samo tri minuta nakon gola iz penala Pakete, Vest Hem je imao veliku prednost od 3:1, kada je Deklan Rajs postigao pogodak.

Za konačnih 4:1, postarao se Antonio u 63. minutu utakmice.

On je postigao lep gol kada je loptu "zakucao" u gornji desni ugao, nakon što je ušao u šesnaesterac i tamo napravio nekoliko koraka.

Vest Hem će u borbi za finale igrati protiv AZ Alkmara.