DIBALA PRESUDIO SRBIMA: Roma stigla do nove pobede, Verona u finišu napravila SPEKTAKULARAN preokret! (VIDEO)

21:04

Odigrana su još dva meča u okviru italijanske Serije A.

Paulo Dibala

Fudbaleri Rome su savladali ekipu Torina sa 1:0 (1:0) u meču 29. kola Serije A.

Jedini pogodak na meču je delo Paula Dibale, koji je u osmom minutu matirao Vanju Milinkovića Savića sa bele tačke, nakon što je pre toga Per Šurs igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Argentinac je poslao loptu u sredinu, golman reprezentacije Srbije je bio nemoćan, pa je "vučica" iz Rima jednim golom stigla do sva tri boda na severu Italije. Osim Milinkovića Savića, za ekipu Torina je nastupao i Nemanja Radonjić, koji je zamenjen u 79. minutu.

Odigran je još jedan duel u istom terminu, a pobedu je zabeležila Verona, koja je na svom terenu bila bolja od Sasuola sa 2:1 (0:1).

Gosti su stigli do prednosti preko Haruia u 34. minutu i činilo se da će im jedan gol, poput Romi, biti dovoljan za sva tri boda.

Ipak, u finišu smo videli čudesan preokret. Prvo je Ćećerini izjednačio u 84. minutu, a onda je u petom minutu nadoknade Gaič doneo sva tri boda svom timu, za veliko slavlje na tribinama.

Ostao je da se odigra još jedan meč danas, a od 20:45 će se u velikom derbiju sastati ekipe Lacija i Juventusa.