NAJVEĆI RIVAL SRBIJE POKAZAO KLASU: Mađari ZGROMILI Bugare u Budimpešti! (VIDEO)

27.03.2023

22:41

Dominacija izabranika Marka Rosija na Puškaš areni.

Fudbalska reprezentacija Mađarske uspešno je započela kvalifikacije za Evropsko prvenstvo. Popularna "laka konjica" rutinski je savladala selekciju Bugarske sa 3:0 (3:0) u drugom kolu grupe G. Podsetimo, naše severne komšije bile su slobodne u prvom kolu.

Najveći protivnik Srbije u borbi za prvo mesto opravdao je ulogu favorita na Puškaš areni, a praktično sve je bilo rešeno nakon prvog poluvremena.

Već od sedmog minuta domaćin je vodio pogotkom Veseija. Na 2:0 u 26. minutu povisio je Soboslai. Kapiten Mađarske je sjajno pogodio nakon slobodnog udarca, a konačnih 3:0 postavio je Adam u 39. minutu.

Tri gola, za tri boda i potvrdu da je Mađarska, uz Srbiju prvi favorit za odlazak na EURO iz ove grupe.