MURINJO ŠOKIRAN: Roma dala tri gola na Olimpiku, ali ipak poražena

"Vučica" neočekivano izgubila od autsajdera u Rimu.

Portugalsi stručnjak Žoze Murinjo

Fudbaleri Rome doživeli su neprijatan poraz na svom terenu od Sasuola.

Gosti iz Ređo Emilije su na Olimpiku slavili rezultatom 4:3.

Francuz Arman Lorijen je u 13. i 18. minutu šokirao ekipu Žozea Murinja, kada je soneo dva gola prednosti gostima.

Nikola Zalevski je u 26. minutu prepolovio zaostatak "vučice", ali je Sasuolo u nadoknadi vremena prvog dela opet došao do dva gola viška, pošto je Domeniko Berardi realizovao penal. Inače, na belu tačku je pokazao sudija Mikael Fabri, nakon što je dao crveni karton Marašu Kumbulji.

Paulo Dibala je u 50. minutu smanjio na 3:2, potom je Andrea Pinamonti opet odvojio Sasuolo na dva gola razlike, a poraz je ublažio Žoržinjo Vajnaldum u sudijskoj nadoknadi.