PARTIZANOV KOŠMAR NA MARAKANI: Osim bodova u večitom derbiju, crno-beli ostali i bez Rikarda!

03.03.2023

21:11

Burna završnica duela na stadionu "Rajko Mitić".

Rikardo Gomeš tokom 169. večitog derbija

Fudbaleri Partizana poraženi su od Crvene zvezde na stadionu "Rajko Mitić" u 169. večitom derbiju minimalnim rezultatom 1:0 (1:0), a u završnici meča desio se incident koji može skupo koštati crno-bele u nastavku Mozzart Superlige Srbije.

Igrao se 90. minut kada je centarfor i prvi strelac "parnog valjka" Rikardo Gomeš zaradio crveni karton, pa ga čeka suspenzija. On se sukobio sa defanzivcem crveno-belih Strahinjom Erakovićem, a epilog tog duela je isključenje Afrikanca i žuti karton za uzdanicu domaćina.

Bar je to tako video glavni sudija utakmice Aleksandar Živković iz Niša. Sporan momenat možete pogledati u videu.

Sa nova tri boda, naš najtrofejniji klub nalazi se na korak od odbrane titule (16 bodova više), dok Partizan čeka grčevita borba za drugo mesto i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.