PARTIZANOV KOŠMAR SE NASTAVLJA! Radnički ŠOKIRAO crno-bele u Humskoj pred večiti derbi! (VIDEO)

27.02.2023

13:28 >> 16:02

Tim iz Kragujevca izbegao poraz protiv važećeg vicešampiona Srbije.

Detalj sa meča Partizan - Radnički

Fudbaleri Partizana i Radničkog remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) u Humskoj u okviru 23. kola Mozzart Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli preko Meniga u 12. minutu meča, na dodavanje Kolorada, a bod Kragujevčanima doneo je Vidosavljević desetak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Fudbaleri Partizana slave gol Meniga

"Parni valjak" je napravio očajnu uvertiru za večiti derbi sa Crvenom zvezdom, koji je na programu u petak, a sada za braniocem titule zaostaje čak 13 bodova na superligaškoj tabeli.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na našem portalu..

Partizan - Radnički (Kg) 1:1 (1:0) /Menig 12 - Vidosavljević 80/

Kraj utakmice!

90+2. minut - Jović je "uprskao" obećavajuć napad Partizana.

90. minut - Igraće se još pet minuta.

84. minut - Kragujevčani su bili nadokam preokreta, u prilici je bio Maksimović, ali je golman viceprvaka Srbije odlično intervenisao.

80. minut - GOOOOL! Šok u Humskoj - izjednačenje! Vidosavljević je preciznim udarcem uspeo da zatrese mrežu "parnog valjka" (peti prvenstveni pogodak), a malobrojni gledaoci na tribinama odmah su počeli sa skandiranjem "Uprava napolje".

77. minut - Đurićev udarac sa distance ukrotio je Popović!

73. minut - Živković je pronašao Jovića, ali je krilni napadač crno-belih slabo zahvatio loptu, koja je završila van okvira gola.

60. minut - Posle jednog časa igre Partizan čuva minimalnu prednost, na terenu je i Bibars Natho.

Detalj iz Humske

58. minut - Izblokiran je pokušaj Meniga.

52. minut - Miran početak drugog poluvremena, bez velikih prilika.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

Minimalna prednost crno-belih na poluvremenu!

45. minut - Igraće se još dva minuta.

36. minut - Sada su i gosti tražili najstrožu kaznu, opet ništa od penala.

33. minut - Neprecizan šut Kolorada.

26. minut - Tomić je ekspresno pokazao dva žuta kartona defanzivcima Partizana, najpre Živkoviću, a potom i Iliću.

19. minut - Čolović je pogodio stativu posle sjajne kontre "crvenih đavola".

18. minut - Pogodak Rikarda poništen je zbog ofsajda.

12. minut - GOOOOL! Kvinsi Menig je doneo vođstvo Partizanu - 1:0! Kolorado ga je proigrao, Holanđanin je iskoristio lošu procenu štopera domaćih, te je lako matirao Raičevića.

8. minut - Domaći su tražili penal, lopta je pogodila jednog igrača u crvenom dresu posle šuta Dijabatea, ništa od toga.

6. minut - Menig je probio po levom boku, pokušao je da uposli Rikarda, ali je odbrana Kragujevčana oktlonila opasnost.

2. minut - Prva pretnja Radničkog, Evandro je šutirao sa distance, gađao je dalji ugao, ali je Popović paradom sprečio vođstvo gostiju!

1. minut - Glavni arbitar Pavle Tomić dao je znak za početak susreta.

Počeo je meč u Humskoj!

Susret crno-belih i Kragujevčana prvobitno je bio zakazan za nedelju od 16:30, ali je pomeren zbog snega.

Partizan ima imperativ pobede, jer zaostaje čak 14 bodova za vodećom Crvenom zvezdom, koja je nadigrala Javor sa 2:0.

Trener "parnog valjka" Gordan Petrić rešio je podnese ostavku posle eliminacije od Šerifa u plej-ofu za plasman u osminu finala Lige konferencija ukupnim rezultatom 2:3.

Spekuliše se da bi trebalo da ga zameni šef struke TSC-a Žarko Lazetić, o čemu detaljnije možete pročitati OVDE.

Andres Kolorado danas debituje u crno-belom dresu na zvaničnim mečevima, igraće u vezi sa Traoreom, a Danilo Pantić će ponovo menjati Natha na poziciji "desetke".

Tok meča možete pratiti uživo na našem portalu.

Partizan (4-2-3-1): Popović - Živković, Ilić, Vujačić, Urošević - Traore, Kolorado - Dijabate, Pantić, Menig - Rikardo.

Radnički 1923 (4-2-3-1): Raičević - Vlajković, Mitrović, Miličić, Pecelj - M. Vidović, Zorić - Čolović, Vidosavljević, Evandro - Milunović.