SUPERLIGA SRBIJE: TSC rutinski savladao Napredak!

11.02.2023

16:34

Velika pobeda za ekipu iz Bačke Topole.

Fudbaleri TSC-a ostvarili su sigurnu pobedu na svom terenu, pošto su u ovkiru 21. kola Superlige Srbije savladali Napredak, rezultatom 2:0 (2:0).

Sve je bilo završeno već u prvom poluvremenu, pošto je Petar Ratkov doneo domaćinu prednost već u 21. minutu, a samo sedam minuta kasnije je Saša Jovanović duplirao prednost ekipe iz Bačke Topole.

TSC je nastavio u istom ritmu i u drugom delu igre, napadao je, šutirao, ali je Petrić, golman gostujuće ekipe, sprečio ubedljiviji poraz.

Posle ove pobede, domaćin je ponovo na trećem mestu na tabeli, pošto su pretekli Čukarički, od kog sada imaju jedan bod više. Sa druge strane, ekipa iz Kruševca ostaje na 11. mestu na tabeli.